15 sierpień 2022

Policja odnalazła 9-latka

zdjęcie: Policja odnalazła 9-latka / fot. PAP
fot. PAP
Małopolscy policjanci odnaleźli w poniedziałek 9-letniego chłopca, który zaginął dzień wcześniej w Zakopanem.
REKLAMA

"9-letni Oliwier został odnaleziony na Krupówkach przez małopolskich policjantów" - poinformował w poniedziałek rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

W niedzielę wieczorem do zakopiańskiej policji dotarło zgłoszenie o zaginięciu w niewyjaśnionych okolicznościach 9-letniego Oliwiera.

Chłopiec przyjechał do Zakopanego wraz z matką z województwa łódzkiego. Matka dziewięciolatka zgłosiła jego zaginięcie, nie mogąc go odnaleźć. Ostatni raz w niedzielę chłopiec był widziany w rejonie tymczasowego dworca autobusowego w Zakopanem.

Jak informował wcześniej PAP rzecznik zakopiańskiej policji, pod Tatry przyjechały dodatkowe siły policji, aby uczestniczyć w akcji poszukiwania zaginionego. (PAP)

autor: Szymon Bafia

szb/ ann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Szczytno
12°C
wschód słońca: 06:37
zachód słońca: 18:13
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczytnie

kiedy
2022-10-09 16:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Szczytno, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-09 18:30
miejsce
Miejski Dom Kultury, Szczytno, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-11-04 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Szczytno, ul....
wstęp biletowany