8 lipiec 2013

A tata pił z kolegą

zdjęcie: A tata pił z kolegą / fot. archiwum
fot. archiwum
W Sochaczewie trzylatek chodził ulicami bez opieki. Jego ojciec zamiast opiekować się dzieckiem, pił alkohol z kolegą. Trudno mówić o zwykłym piciu, bo miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz 33-letni mężczyzna odpowie za niewłaściwą opiekę nad dzieckiem oraz znieważenie policjantów podczas interwencji.
REKLAMA

- Wczoraj wieczorem oficer dyżurny sochaczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulic Ziemowita i Wojska Polskiego chodzi chłopiec, który jest bez opieki. Dziecko nie wiedziało jak się nazywa, gdzie mieszka i skąd przyszło. Było brudne i przestraszone. Policjantom jednak udało się ustalić, gdzie może mieszkać malec - informuje KWP w Radomiu.

Kiedy policjanci udali się do miejsca zamieszkania chłopca, okazało się, że ojciec wraz z kolegą już tam byli... szukając dziecka. Mężczyźni na widok funkcjonariuszy zaczęli zachowywać się agresywnie i wulgarnie. Zatrzymano i osadzono ich w policyjnym areszcie. Ojciec chłopca miał 3,5 promila, a jego towarzysz ponad 2 promile.

Przestraszonego chłopca przewieziono do szpitala. Na szczęście okazało się, że jest zdrowy. Trafił pod opiekę swojej babci.

PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Szczytno
-3.1°C
wschód słońca: 07:18
zachód słońca: 16:21
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczytnie

kiedy
2023-03-27 18:30
miejsce
Miejski Dom Kultury, Szczytno, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-13 19:30
miejsce
Miejski Dom Kultury, Szczytno, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-15 18:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Szczytno, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-01 17:00
miejsce
Jezioro Świętajno, Warchały, Warchały
wstęp biletowany