23 listopad 2022

Szczytno: Blisko 4 lata spędzi za kratkami

zdjęcie: Szczytno: Blisko 4 lata spędzi za kratkami / pixabay/553836
Szczycieńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Gminy Wielbark, którego poszukiwał Sąd Rejonowy w Szczytnie. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do wskazanego zakładu karnego w celu odbycia kary.
REKLAMA

W nocy, z wtorku na środę (22-23.11.2022 r.) szczycieńscy policjanci pełniący służbę na terenie miasta Wielbark dokonali zatrzymania osoby poszukiwanej przez Sąd Rejonowy
w Szczytnie.

Policjanci z patrolu interwencyjnego zatrzymali 30-letniego mieszkańca Gminy Wielbark, który w systemach policyjnych figurował jako osoba poszukiwana. Mężczyzna poszukiwany był dwoma nakazami zatrzymania wydanymi przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności w łącznym wymiarze 3 lat i 6 miesięcy, za złamanie zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Funkcjonariusze pełniący, na co dzień służbę zewnętrzną, zapoznawani są z personaliami osób poszukiwanych na naszym terenie. Niektóre z tych osób znają z widzenia lub z wcześniejszych interwencji. W tym przypadku policjanci ujawnili osobę poszukiwaną podczas kontroli drogowej.

Mężczyzna został przewieziony do jednostki policji, skąd został przetransportowany do wskazanego zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary. We wskazanym zakładzie karnym spędzi blisko 4 lata.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Szczytno
-0.1°C
wschód słońca: 07:26
zachód słońca: 15:22
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczytnie

kiedy
2023-04-13 19:30
miejsce
Miejski Dom Kultury, Szczytno, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-01 17:00
miejsce
Jezioro Świętajno, Warchały, Warchały
wstęp biletowany