21 lipiec 2020

Szczytno: Miłośniczka luksusowych perfum w „rękach” szczycieńskich kryminalnych

Zarzuty kradzieży luksusowych perfum o łącznej wartości blisko 650 złotych, usłyszała 38-letnia mieszkanka gminy Dźwierzuty. Kobieta działając w krótkich odstępach czasu, wykorzystując nieuwagę pracowników drogerii dokonała kradzieży 3 flakonów perfum, o łącznej wartości blisko 650 złotych. Nieuczciwa klientka nie nacieszyła się długo skradzionym towarem. Praca operacyjna szczycieńskich kryminalnych doprowadziła do jej zatrzymania. Teraz 38-latka za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Schemat działania sprawczyni kradzieży w każdym przypadku wyglądał identycznie. 38-latka wchodziła do drogerii, zabierała z półki pudełka z drogimi perfumami i wybiegała z łupem schowanym pod ubraniem. Wytężona praca operacyjna szczycieńskich kryminalnych, przyczyniła się do szybkiego zatrzymania nieuczciwej klientki.

38-letnia mieszkanka gminy Dźwierzuty usłyszała już zarzuty kradzieży 3 flakonów luksusowych perfum, o łącznej wartości blisko 650 złotych.

Teraz miłośniczka luksusowych perfum za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Przestępstwo kradzieży reguluje Kodeks karny. Zgodnie z definicją art. 278 k.k. – kto w celu przywłaszczenia zabiera cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczytnie