1 październik 2021

Szczytno: Opel zderzył się z Reanult. Kolizja na trasie Pasym – Grom.

fot. KPP w Szczytnie
Szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło na trasie Pasym – Grom. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 68-letni kierowca Opla, na łuku drogi, wykonując manewr wyprzedzania zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Renault. Zarówno 68-latek jak i 51-letnia kierująca Renault w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Nie doznali obrażeń wymagających ich hospitalizacji. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.
REKLAMA

Wczoraj (30.09.21r.) parę minut przed godziną 06:00 funkcjonariusze szczecińskiej „drogówki” zostali skierowani na trasę Pasym – Grom, gdzie według zgłoszenia miało dojść do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 68-letni kierowca pojazdu marki Opel na łuku drogi, nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania, w wyniku czego zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Reanult.

Opel podróżował 68-letni mieszkaniec Pasymia, a Reanult 51-letnia mieszkanka gminy Pasym. Kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi, nie doznali żadnych obrażeń ciała. Policjanci, na sprawcę kolizji drogowej nałożyli mandat karny.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczytnie